Hakkımızda | Sabunaria Doğal Sabun Dükkanı

Hakkımızda

DOĞAL SABUN DÜKKANI

Since 1912...

Elbette 1912 den beri değil, 2013 yılında butik üretim olarak piyasaya girdiğim Sabunaria olarak büyüyen ve hızla gelişen piyasanın genç ve dinamik bir ferdiyim. İlgi duyduğum doğal sabun üretimine ev atölyesi tabiri ile severek başladım. Üretimlerimi alışılmışın içinde ve dışında tekniklerle ve doğallığa aynı zamanda bilimsel verilere önem vererek sürdürmemin etkisi ile piyasada tahminimden büyük taleplerle karşılık buldum. Kısa sürede üretim ile ilgili tüm yasal prosedürleri tamamlayıp MSA Kozmetik yapısı altında üretim kapasitemizi ve hacmimizi arttırdım. Bu doğrultuda kurumsal ve profesyonel üretim çalışmaları ile çeşitliliği arttırarak doğal yapısını geliştirdiğim ürünleri en ince detayına kadar insanımıza doğru şekilde ve özellikte buluşturmayı kendime hedef edindim.

Günlük üretimlerimi yüzbinler yaparak faydasız ucuz üretim çok kazanç seçeneğini silip attığım. Lakin az üretim, kullanımında fayda sağlayıcı ve memnun edici ürün seçeneğini benimsediğim için olsa gerek sattığım her üründen gurur duydum. Ar-Ge çalışmaları ile her yeni yılda daha iyi, daha spesifik ürünler çıkarmayı alışkanlık haline getirdim. Özellikle sabun üretimlerimizdeki hammadde çeşitliliği ile her cilde fayda sağlayacak doğal üretim tekniklerini kaliteden taviz vermeden uygulamaktayım. Üretim kadar hammadde kalitesine de önem verdim. Piyasada bulunan hammaddelerin en kaliteli ve en saflarına ulaştım. Ucuz, nerden geldiği ya da nasıl üretildiği belli olmayan yağlardan ziyade güvenilir, tecrübe edinilmiş yağlarla üretim yaptım.

Sabunaria ailesi içerisinde yer alan iş ortaklarımız, dağıtımcı ya da satıcı dostlarımız kalitelerini ürünlerimizin kalitesi ile doğru orantılı tüketiciye sunmuş ve başarılı sonuçlar elde etmiştir. Sıradan üretim teknikleri ve ucuz malzeme kullanımı gibi gelişigüzel üretilen ürünlerin insana fayda sağlamayacağı anlayışı bizleri meşakkatli yapım aşamalarına sürüklese de uğraşlarımızdan keyif almakta ve ürünlerimizden gurur duymaktayız. İnsanı müşteri olarak görmek yerine ailemizden bir fert olarak görmek üretimlerimizde duyarlı, adaletli ve özverili çalışmalar yapmamızın yolunu açıyor.

"İlk dokunuş özeldir"‘İlk dokunuş özeldir‘ sloganımızın içeriği ile el yapımı doğal sabun diğer sabun çeşitlerinden kendini ayırıyor. Bir ressamın gözünden çizdiği tabloyu görmek, Mozart’ın dizelerinde duygularını hissetmek imkansız olsa da bir sabunu su ile buluşturunca farkını anlamak çok ta zor olmasa gerek. Güzel olan sizsiniz ve Sabunaria bu bilinçle sizlere en iyisini sunma çalışmalarına devam ediyor. Ürünlerimiz ulusal ve uluslararası pazarda hak ettiği değeri görmekte. Şimdi sıra sizde… Farklı çeşitlerde farklı özelliklerde sabunlarımızın ilk kullanımdan itibaren farkındalığını ve kalitesini hissedeceksiniz.


Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dilerim.

Mert SAKLAYICI

FARKLI ÇEŞİTLERDE FARKLI ÖZELLİKLERDE DOĞAL SABUNLARIMIZIN İLK KULLANIMDAN İTİBAREN FARKINDALIĞINI VE KALİTESİNİ HİSSEDECEKSİNİZ