Doğal Sabun Toptan Satışı | Sabunaria El Yapımı Sabun Dükkanı

Doğal El Yapımı Sabunlar

UYGUN TOPTAN FİYATLARLA

Doğal Sabun Üreticisindenİnsanlık tarihinin vazgeçilmez ihtiyaçları arasında ilk sıra elbette temizliktir. İnsanı yaşatan, hastalıklardan koruyan ve etrafındakilerin sempatisini kazanmasını sağlayan temizlik faktörü göz ardı edilemez. Bu neticede ilk akla gelen su ve sabundur. Su doğanın standart sağladığı bir ürün olmasından ötürü geriye sabun kalıyor. Doğa bize direk sabun vermiyor ama sabunu sabun yapan ve insan doğasına fayda sağlayacak elementleri bulunduran diğer ürünleri sunuyor. İşte tam da burada doğal sabun ayrıcalığı kendini gösteriyor.

Devamı oku

Her bitkinin ayrı bir etkisi ve faydası var ve insanın ihtiyaç duyduğu temizlenme gereksinimi bu ürünlerin kullanımını mecburi kılıyor. Sabun üretiminin ana maddesi yağ ve bu geçmişten günümüze en iyi sabun zeytinyağı sabunu ile olur klişesini ulaştırmış. Şöyle bir düşünün ki Hindistan cevizi yağı, shea yağı, hint yağı, kakao yağı, zeytinyağ ve daha nicelerinin bir arada doğru orantıda karışımı ile hazırlanmış ve doğanın mucizevi bitkileri ile güçlendirilmiş sabun ile sadece zeytinyağı sabunu bir tutulabilir mi? Teknik açıdan temizleme özelliğinden vücudun aldığı vitaminlere, köpürme özelliğinden kokusunun verdiği psikolojik rahatlamaya kadar insanı etkileyen yüzlerce faktörü göz ardı etmek pek te doğru olmasa gerek.

Tabiki bu faktörlerin kendi içinde kalite farkları da mevcut. Üretim aşamalarındaki ısı nem ve hijyen de düşünüldüğünde doğal sabun üretiminin sıradan bir yapı olmadığı gerçeği kullandığımız ürünün ayrıcalığını ortaya çıkarıyor. Yap sat, daha çok yap daha çok sat! İnsan tenine temas eden her ne olursa olsun bu kadar sıradan ve sadece ticari perspektifte düşünmek doğru değil. Usta ellerde analizleri ve formülleri uzun çalışmalar sonucu ortaya çıkan Sabunaria sabun çeşitleri kaliteden ödün vermeden son kullanıcıya ulaştırılıyor. Doğal sabun anlayışını üretimden lojistiğe, saklama koşullarına kadar bir bütün halinde planlamak koşuluyla üreticiden tüketiciye aynı kaliteyi sunmaktayız. Fabrikasyon üretimden ziyade el yapımı doğal sabun işlemi ile az ama özünü kaybetmemiş ürün yelpazesi ile üretiyorsak kıymetli olsun anlayışındayız. Pırlanta usta ellerde paha biçilemez değere ulaşsa da imitasyon aynı değeri göremez. Görsellik benzese de içerik farklıdır. İnsan gördüğünü kıyaslar lakin kullanım farkındalığı ortaya çıkarır. İlk dokunuş özeldir, üretim aşamalarından sevkiyat aşamasına kadar her an ilk dokunuş özelliğini muhafaza ederek doğal sabun taleplerini karşılamak huzuru ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizleri de bu farkındalığa davet ediyoruz.


Uygun toptan fiyata yüksek kaliteli doğal sabun almak için lütfen iletişime geçiniz.


İLETİŞİME GEÇİN