Doğal Sabun Üreticisi | Sabunaria Doğal Sabun Dükkanı

Doğal Sabun Üreticisi

BİZ NE YAPARIZ

Sabunaria Doğal Sabunlar Yapar

Doğal sabun kriterine uygun üretim ile bitkisel yağlardan oluşan kombinasyonu işleriz. Doğal sabunlarımızın en az %65’i bitkisel yağlardan oluşur. Seçmiş olduğumuz bitkisel yağların kalitesine, sertifikasına ve analizlerine dikkat ederiz. Biliriz ki kaliteli bir sabun doğru formül ve kaliteli saf yağlardan elde edilir.


El yapımı sabun üretir

Emek yoğun üretim ile el yapımı sabunlarımızı üretiriz. Üretimin her anında insan emeği ve özverisi vardır. Üretim hacmimizi arttırmak emek gücünü arttırmaktan geçer. Teknoloji bizim üretimimizde küçük bir yer kaplar. El emeğinin işçiliği Sabunaria doğal sabunlarını benzersiz yapar.


Kendi Formülü Vardır

Başkalarının değil yılların vermiş olduğu deneyimle harmanladığımız kendi formülümüzü kullanırız. Hazırladığımız formülleri gözlemlerimiz ve deneyimlerimizle pekiştirir en iyisi için çalışırız. Güncel değişiklikleri takip ederiz. Belli kalıplara sıkışıp kalmayız. Her zaman elimizde ki imkanlarla en iyiyi yapmayı hedefleriz. Piyasanın, müşterilerimizin tepkilerini, isteklerini ve dileklerini göz önünde tutarız, önemseriz.

Müşteri İhtiyaçlarını Belirler ve Karşılıklı Çözümler Üretiriz

Her ne kadar ticari bir işletme olsak ta paradan daha önemli şeyler olduğunu biliriz. Müşterileri yanlış yönlendirmekten kaçınır, bilgimiz dahilinde ki her konuda doğru ve açık şekilde bilgilendiririz. Bilmediğimiz yada eksik bilgi sahibi olduğumuz konuda yorum yapmak yerine uzman kişilere yönlendiririz. Çünkü mutsuz müşteri imajı zedeler.


Fason Üretim Yaparız

Kendi markasına üretim yaptırmak isteyen müşterilerimize teknik destek hizmeti sağlarız. Prosedürler hakkında uzman çalışanlarımız detaylı bilgi verir. Yapılması gerekenleri açık ve net şekilde açıklar. Üretim kısmında karşılık diyalog ile müşteri talebi ve ihtiyacına göre doğal sabun formülü, tasarımı ve ambalaj biçimi belirlenir.


Müşterilerimizin bölgelerine saygılıyız

Bizden doğal sabun alan müşterilerimizin satış bölgelerine yakın yerlerde ki başka mağazalara doğal sabun satışı yapmıyoruz.

Ulaşılabiliriz

Müşterilerimizle sürekli iletişim içerisindeyiz. Yoğunluk durumumuza göre değişmekle beraber telefonlarına ve mesajlarına mümkün olduğunca hızlı cevap veriyoruz.


Yerli Üretim Ürünler Kullanmaya Özen Gösteririz

Doğal sabunlarımızın üretiminden paketlenip teslimatına kadar mümkün olduğunca kullanılan hammaddeler ve malzemelerin yerli üretim olmasına dikkat ederiz.


Her Zaman Yardıma Hazırız

Doğal sabun yapımını merak eden herkese her zaman yardımcı olmaya hazırız. İş yoğunluğundan arta kalan zamanlarda gelen mailleri cevaplarız, aramalar var ise yardımcı olmaya çalışırız. Çünkü biz biliyoruz ki doğal yaşam insanlara aşılanmalı. Bu ancak biz üreticiler çoğalırsa gerçekleşir.


Sls , Sles, Paraben, Hayvansal yağ, Boya kullanmıyoruz.

Bugün sipariş verin


Uygun toptan fiyata yüksek kaliteli doğal sabun almak için lütfen iletişime geçiniz.


İLETİŞİME GEÇİN